Registracija į rugpjūčio dienos stovyklą

Registracija į rugpjūčio dienos stovyklas vykdoma internetu. Kaip tai vyksta?
1. Perskaitykite čia pateikiamą registracijos instrukciją ir spauskite registracijos nuorodą, kurią rasite žemiau.
2. Suveskite prašomus duomenis registracijai ir sutarčiai sudaryti. Visi laukai yra privalomi, išskyrus paskutinį klausimą. Registracijos metu pasirinkite Jums tinkančią pamainą. Jei norite užregistruoti vaiką į daugiau pamainų, kiekvienai pamainai reiks registruotis atskirai.
3. Suvedę duomenis spauskite „PATEIKTI“ (angl. „SUBMIT“) ir į elektroninio pašto dėžutę, kurią nurodėte registracijos metu, gausite sutartį PDF formatu.
4. Sumokėkite bankiniu pavedimu sutartyje nurodytą avansą 10 Eur). Tik gavę avansinį mokėjimą rezervuosime Jūsų vaikui vietą stovykloje.
5. Atsispausdinkite sutartį, pasirašykite bei po vieną sutarties ir sutarties priedo Nr.1 (stovyklos taisyklės) egzempliorių (viso 3 psl.) su originaliu Jūsų parašu perduokite stovyklos vadovui pirmąją stovyklos dieną. Sutartį taip pat galite pasirašyti sertifikuotu elektroniniu parašu ir pasirašytą persiųsti elektroniniu paštu zydrunas@fmataka.lt.
6. Ne vėliau kaip 3 darbo dienos iki stovyklos pradžios bankiniu pavedimu sumokėkite likusią stovyklos kainos dalį.
7. Kilus klausimams visada galite kreiptis į atsakingą už registraciją ir sutarčių sudarymą trenerį Žydrūną Asadauską (tel.: +370 656 38826, zydrunas@fmataka.lt).
Nepamirškite pirmąją stovyklos dieną atsinešti asmenines priemones pagal Jums kartu su sutartimi persiųstą sąrašą ir atnešti galiojančią vaiko sveikatos pažymą (forma Nr. 027-1/a (ta pati, kuri galioja ir mokyklai)) ar jos kopiją. Pažymą privalo pateikti tik tie vaikai, kurie nelanko FM „Ataka“ treniruočių.

Registruotis į rugpjūčio dienos stovyklą čia